REGISTRUOTIS

2015-03-05 22:29 Orientavimosi sporto treniruotės ir varžybos (0)

Gerbiami Rudaminos gyventojai

Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras ir Orientavimosi sporto klubas 2015 03 11 (trečiadienis), 2015 03 15 (sekmadienis) ir kiekvieną sekantį trečiadienį organizuoja orientavimosi sporto treniruotės ir varžybas, kurios vyks Rudaminos gyvenvietės teritorijoje ir Petešos miške už Totorinės kaimo. Treniruotės ves kompetetingas autorizuotas treneris P. Gvidas Rukas ir bendruomenės orientavimosi klubo treneriai.

Tai puiki proga pasportuoti, išmokt orientuotis miške ir gauti miško energijos, kuria moksleiviams pagerins mastymą ir palengvins įsisavint gaunamas žinias, tėvams ir mokytojams suteiks daugiau sveikatos ir jegų.

2015 03 11 d. renkamės prie F. Ruščico gimnazijos 13 val, 2015 03 15 - 11 val.

Su savim turėti sportinę aprangą, sportbačius ir gerą nuotaiką.

Kviečiame visus dalyvauti!!! 

Daugiau informacijos: http://www.tengris.lt/index.php?act=c&id=1035

https://www.facebook.com/groups/rudamina.orientavimosispotras/ 

Klubo organizacinė grupė 

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?