REGISTRUOTIS

2013-04-24 16:08 ,,PAVASARIO ŽIEDAI" RĖKYVOJE (0)

,,PAVASARIO ŽIEDAI“
 
    Jau tapo gražia tradicija Rėkyvos gyvenvietės bendruomenėje paminėti jubiliejinius gimtadienius, sukaktis ir parodyti šių žmonių nuveiktus darbus, kiekvieno indėlį Bendruomenėje.
    Rėkyvos kultūros namuose įvyko puikus renginys. Dvi Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės narės šventė savo jubiliejinius gimtadienius. Gabrielė Bielyjytė sulaukė pilnametystės, o Viktorijai Kulbokaitei suėjo 20 metų. Nežiūrint to, kad merginos dar jaunos, jos turi kuo pasigirti ir ką parodyti scenoje. Juolabiau, kad Viktorija mokosi aktorystės meno Šiaulių universitete. Merginoms scenoje talkino ne tik jaunieji Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės nariai, bet ir senjorai su savo dainomis. Jubilijatės žiūrovams atliko savo sukurtus personažus, dainas, šokius per įvairiausius renginius. Bendruomenės mergaitės priminė Viktorijai jos išmokytą šokį.
    Padėkas merginoms atsiuntė LR Seimo narys Arvydas Mockus.


Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?