REGISTRUOTIS

2013-04-10 14:36 ATVELYKIO ŠVENTĖ RĖKYVOJE (0)

ATVELYKIO ŠVENTĖ RĖKYVOJE
 
 
    Visą savaitę nuo šv. Velykų iki Atvelykio Rėkyvos kultūros namuose vyko velykinė paroda. Savo margučius, pavasarines puokštes bei įvairiausius rankų darbus reklamavo Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės nariai.
    Užsilikęs žiemos sniegas šiek tiek pakeitė įprastą Atvelykio šventę. Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės nariai šiemet nevaišino rėkyviečius bei svečius įprastai kepama kiaušiniene. Šventės dalyvius jie vaišino velykiniais saldainiais.
   Apie šv. Velykas, iš kur ir kaip ši šventė atkeliavo iki mūsų pasakojo Aldona Lengvinienė. Rėkyvos kultūros centre koncertavo klubo ,,Dainoriai“ dalyviai, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos nariai bei Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės ansamblis ,,Radasta“, vadovas Juozas Mockus.
    Atvelykio šventė šiemet sutapo su gražiu bendruomenės narės Gabrielės Bielyjytės aštuonioliktuoju gimtadieniu. Merginą pasveikino bendruomenės nariai.
 
 
Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės informacija


Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?