REGISTRUOTIS

2013-12-13 17:24 Būkime matomi (1)

       Jau antrus metus Ritinių BC dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos organizuojamame  konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“.

      Tikslas – parodyti bendruomenės nariams saugaus eismo svarbą, priminti, kad jie, o ne kas nors kitas esame svarbūs eismo dalyviai, nuo kurių priklauso eismo saugumas keliuose ir gatvėse.

    2013 metų liepos mėn. jau buvo organizuotas  vienas renginys – „Būk atsakingas eismo dalyvis“. Renginys vyko Sūrio šventės metu, buvo pritraukta apie 300 dalyvių.

    Antrasis renginys – „Būkime matomi“ - vyko lapkričio mėn.30d. Jame dalyvavo įvairaus amžiaus ir socialinių grupių asmenys – vaikai, jaunimas, neįgalieji, pensininkai.

   Renginio metu dalyviai pasidalijo į 2 grupes. Lenktyniavo, kuri komanda įdomiau, taisyklingiau užbaigs posakius, mintis apie saugaus eismo svarbą.

   Vyko eilėraščių kūrimo konkursas saugaus eismo tema. Susirinkusieji dalyvavo estafetėse, judriuosiuose žaidimuose. Bendruomeniečiai dalyvavo viktorinoje „Ar esi saugus kelyje?“, vaidino dažnai pasitaikančias situacijas.

   Renginį vedė bendruomenės narė, atsakinga už saugaus eismo renginius, Janina Ilgūnaitienė. Visiems dalyviams Ritinių BC valdybos pirmininkas Kęstutis Kasperavičius įteikė saugaus eismo priemonės – atšvaitai, liemenės, krepšiai ir kt.

  Manome, kad bendruomenėse rengiami renginiai saugaus eimo tema  prisidės prie visuomenės švietimo, skatins atsakingai elgtis keliuose.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?