REGISTRUOTIS

2016-01-05 16:03 Gačionių bendruomenė tęsia savo ilgametes tradicijas. (0)

 Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais gruodžio 31 d. visi buvo  kviečiami sueiti, pabūti kartu, pabendrauti su draugais, kaimynais, su savo šeimos nariais, palydėti Senųjų , sutikti Naujųjų ir smagiai praleisti laiką.

 Nuo senų laikų žmonės tiki, kad kaip sutiksi Naujuosius tokie ir bus visi ateinantys metai.

Gačioniečiai rinkosi į šventę, linksmi ir geranoriški. Šventė prasidėjo kaukių paradu. Čia buvo ir zuikučių, ir pelyčių ir miško karalius briedis. Atėjo ir svečiai iš užsienio, tai Kaubojus iš Teksaso, grafienė Felicija Broel, jūrininkas neseniai grįžęs iš tolimojo  plaukiojimo. Dailininkas, kuris ieškojo savo molberto.

 Kalėdų senelis su gražiąja Snieguole visiems dalino dovanas.

Juokdarys, kuris ne tik mus juokino, bet ir mokė .Susirinkusius pasveikino bendruomenes pirmininkas, pasidžiaugė  gerais  praėjusiais ir linkėjo ramiu ateinančių metų. Tylos minute pagerbėme išėjusius Anapilin. Pagal sena paprotį į  salę buvo atvilktas senas sukriošęs kelmas, prie kurio prisilietus galima buvo atsikratyti visų blogybių ir į Naujuosius žengti visai švariam, pilnam naujų idėjų ir sumanymų.

   Visa vakarą tvyrojo gera nuotaika, buvome aktyvus ir geranoriški.

 Studentė iš Kauno mus išmokė  nuotaikingų Lietuviu liaudies šokių:“ Kiaulė grikiuose“, „Pliauškutis“. Buvome pakviesti dalyvauti choru karuose ir judesiais interpretuoti lietuviu liaudies dainas. Pasibaigus Seniesiems išėjome į kiemą sutikti Naujųjų, pasigrožėti nuostabia gamta, pažiūrėti šventinių fejerverkų.  Atrodo visas oras prisipildęs Naujųjų metų  dvasios, sidabru pasipuošę medžiai, baltais patalais nuklota žemė, o dangus nusėtas žvaigždėmis. Naujametiniai fejerverkai virpino širdį Kaip gražiai atrodė Naujųjų sulaukę Gačioniai. Grįžę į salę sveikinome vieni kitus dovanodami pačius nuoširdžiausius linkėjimus. Kiekvienas šventės dalyvis gavo po degančią žvakelę,  kurios liepsna mums ne tik švietė, bet ir nuteikė gėriui.

Susikibę už rankų sugiedojome ilgiausių laimingų ir derlingų  Naujųjų metų

 Šiltai pabendravę, pasidžiaugę, pasipildę gera energija supratome, kad metai skuba, bėga, o mes gyvenime randame tai, ką patys jame sukuriame...

                                                                             Šventės dalyvė Vanda JakavickienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?