REGISTRUOTIS

2014-01-09 20:52 Mokomojo pobūdžio renginys ,,Rinkodaros ir marketingo principai ūkinėje veikloje (0)

Kisinių kaimo bendruomenė vykdo projektą, kurio pavadinimas ,,Avininkystės verslo strategijos plėtra Kisinių kaimo bendruomenėje“, Nr. LEADER-13-PAJŪRIS-02-008, šiandiena (2014-01-09) įvyko antrasis mokomojo pobudžio renginys t.y.,,Rinkodaros ir marketingo strategija ūkinėje veikloje”. Pirmiausia buvome supažindinti su rinkodaros ir marketingo pagrindais, pateikti sėjmingiausi marketingo pavyzdžiai taip pat ir nesėkmingiausios veiklos, po kurių sekė miljoniniai sandoriai.

 

 

Tai pat mokymo metu net tik sužinojome esminius kriterijus, kuriuos būtina žinoti parduodant pagamintą produkciją bei atlikome praktines užduotis, kurios tikrai patiko dalyviams. Taip pat buvome išsamei informuoti, ką būtina žinoti pradedant vykdyti ūkinę veiklą, į ką turėtume atkreipti dėmesį pradedant gaminti produktus bei norit sėkimgai įsilieti į rinką. Dalyviai buvo itint susidomėję prekinio ženklo kūrimu bei jo galimybėmis vietinėje rinkoje ir ne tik , nes kam būti geru kareiviu, jei galima būti puikiu generolu. Mokymų pabaigoje bendruomė aptarė net galimas verslo strategijas, t.y., kuria kryptimi bendruomenė galėtų eiti ir kokios perspektyvinės veiklos bendruomenei būtų naudingos. 

Kviečiame ir kitus prisijungti tolimesniuose mokymuose.
Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?