REGISTRUOTIS

2019-09-12 22:14 Rūpinamės žmonių saugumu (0)

 Rūpinamės žmonių saugumu

 

Siesikų kultūros namų kapela ,,Vieversa“ ir teatras ,,Pantis“ paminėjo savo 25 – erių metų veiklos jubiliejus. Šventėje dalyvavo ne tik Ukmergės rajono saviveikliniai kolektyvai, bet svečiai iš Jonavos ir Anykščių rajonų. Šventės dalyvius pasivaišinti koše ir gira pakvietė Siesikų miestelio bendruomenė. Nepamirštas ir dalyvių saugumas. Bendruomenė devintus metus dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“. Bendruomenės nariai susirinkusiems priminė saugaus eismo taisykles gatvėse ir keliuose, dovanojo saugaus eismo priemones. Šventėje patirtų malonių akimirkų neužtemdė nelaimingi įvykiai, visi saugiai grįžo į namus.  

 

 

                                          Siesikų miestelio bendruomenės pirmininkė Leokadija TalalienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?