REGISTRUOTIS

2015-07-31 13:43 Saugių kaimynysčių sąskrydis (0)

 Radviliškio rajonas turi jau penktus metus gyvuojantį unikalų reiškinį – saugių kaimynysčių sąskrydį, kuriame dalyvauja bendruomenių nariai, policijos rėmėjai, policijos pareigūnai, šauliai. Saugių kaimynysčių sąskrydžiai organizuojami nuo 2009 metų, kuomet buvo pradėta įgyvendinti prevencinė programa „Saugią aplinką kurkime kartu“.  Šiemet sąskrydį organizavo Šeduvos miesto bendruomenė kartu su Radviliškio policijos komisariatu.

Penktadienio rytą saugių kaimynysčių komandos rinkosi prie Arimaičių ežero.  Netrukus pakrantėje iškilo spalvingas linksmai ir kaimyniškai nusiteikusių įvairių bendruomenių miestelis. Renginio dalyvius nuotaikinga muzika linksmino Šeduvos kultūros ir amatų centro  liaudiška kapela „Užuoveja“. Atidarydamas sąskrydį Šeduvos seniūnas J. Pranys džiaugėsi, kad šiai metais toks renginys vyksta būtent čia ir linkėjo visiems smagiai praleisti laiką „kovojant“ dėl geriausios saugios kaimynystės grupės titulo.

Pasibaigus oficialioms kalboms, komandos jau turėjo pasirodyti, ko yra vertos įvairiausiose varžytuvėse, visos komandos buvo paruošusios prisistatymus saugaus eismo tema. Šeduvos komanda prisistatymo metu pasidžiaugė, kad dalyvauja konkurse ,,Saugus eismas bendruomenėse” ir kvietė kitas komandas prisijungti organizuojant saugaus eismo renginius, taip prisidedant prie gyventojų saugumo ir kitose bendruomenėse.

Vakarop buvo suskaičiuoti visi rezultatai. Šeduvos miesto bendruomenės komanda iškovojo 3-ąją vietą.

Renginio pabaigoje labiausiai išalkusieji (tokių buvo nemažai) buvo pakviesti paskanauti košės.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?