REGISTRUOTIS

2019-09-25 22:23 Saugus kelias (0)

 Į mokyklą – saugiu keliu

 

Siesikų miestelio bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl visiems bendruomenės nariams rūpi vaikų ir suaugusiųjų saugumas gatvėse ir keliuose. Bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su Siesikų gimnazija, organizuoja įvairius renginius saugaus eismo tema. Prasidėjus mokslo metams didžiausia atsakomybė už vaikų saugumą tenka tėvams ir mokyklai. Rugsėjo pradžioje mažieji pradinukai piešė piešinius tema ,,Mano kelias į mokyklą ir atgal“, skaitė knygeles apie saugų eismą, mokėsi pereiti gatvę. Saugaus eismo taisyklių žinojimas ir jų kartojimas mokiniams suteikia galimybę saugiai jaustis gatvėse keliuose.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?