REGISTRUOTIS

2014-08-21 13:13 Šv. Roko atlaidai Švedriškėje (0)

Rugpjūčio 17-oji aplinkinių kaimų ir kilusius iš šio krašto žmones sukvietė į Švedriškės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, šiais metais atšventusią 80-ties metų jubiliejų, atsinaujinusią išorė, dar tebekvepiančią dažais, kukliai papuoštą lauko gėlėmis, į Šv. Roko atlaidus.

Šventas Mišias aukojo ir įspūdingą pamokslą naujosios evangelizacijos dvasioje pasakė Utenos Kristsus į dangų žengimo parapijos vikaras Tomas Pauliukėnas. Bažnyčioje giedojo jungtinis Švedriškės ir Vajasiškio parapijų choras, kuriam vadovauja O. Macijauskas.

Po atlaidų visi rinkosi į buvusios mokyklos salę pabendrauti, pasivaišinti atsineštais patiekalais. Čia buvo galima apžiūrėti nuolat atnaujinamą Jono Biržinio fotografijų parodą "Tėviškė"

Dar ilgai nesinorėjo skirstytis, netrūko geros nuotaikos, buvo apie ką pasikalbėti seniai nesimačiusiems ar pirmąkart susitikusiems.

Tikime, kad išklausytas Dievo žodis, aplankyti tėvų kapai, apeiti vaikystės ir jaunystės takai bei sutikti seniai matytų bičiulių veidai ilgai dar šildys mūsų širdis

Audronė VilimaitėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?