REGISTRUOTIS

2011-03-16 12:25 Šventinis bėgimas 2011-ieji Baleliuose (0)

         Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną devyni įvairaus amžiaus savanoriai bėgikai pagerbė žuvusius už nepriklausomybę, padėdami gėlių prie Balelių kryžiaus. Duodamas startą, sėkmės bėgime, Lietuvos Nepriklausomybės gimtadienio proga, palinkėjo bendruomenės pirmininkas Romas Pivoras.

         Kilometro trasą įveikusius, prie finišo pasitiko Balelių universalaus daugiafunkcio centro (UDC) kultūros darbuotoja Daiva Gudzevičienė, Balelių bendruomenės kolektyvas ir būrys sirgalių, pasipuošę šventine trispalve atributika.

         Pirmieji finišo juostą pasiekė Valentas Kaziūnas iš Taujėnų, baleliečai A.Simanonytė, T.Poškus, S.Padolskas. Iš susijaudinimo smarkiai plakė širdutės ir kitų dalyvių – K.Muraškaitės, E.Kartanaitės, dviejų Dovilių ir vyriausios bėgikės R.Šablevičienės. Visi bėgikai buvo paskatinti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

         Kovo 11-osios minėjimą tęsė Balelių UDC kultūros darbuotoja D.Gudzevičienė, ji perskaitė pranešimą apie Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą, prisiminė sausio 13-osios įvykius, lietuvių kovą už nepriklausomybę. Šventės metu skambėjo eilėraščių posmai apie Tėvynę. Tarsi upės srovė liejosi žodžiai, čia įsibėgėdami, čia pristodami apie tėviškę, duoną, meilę, apie darbą, liną, grūdą ir žmogų.

         Pagerbėme ir su Lietuvos vardu neatsiejamai susijusio brangaus poeto Justino Marcinkevičiaus atminimą.

         Vaišinomės senovine lietuviška  šilkine koše su gardžiu padažu, gėrėme vaistažolių arbatą. Jaukiai ir prasmingai atšventėme Lietuvos Nepriklausomybės gimtadienį.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?