REGISTRUOTIS

2019-05-22 10:44 Ukrinų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Bendruomenės namų jaukumui“ (0)

Naujai sutvarkytose patalpose netrukus prasidės mokymai „Ukrinų kaimo bendruomenės narių profesinių žinių ir įgūdžių įgijimas vaisių, daržovių perdirbimo srityje“, finansuojami pagal Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategijos priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas“.  Rudeniop ukriniškiai turės galimybę lankyti siuvimo mokymo kursus, finansuojamus pagal Mažeikių r. savivaldybės administracijos NVO programą.   O prasidėjus vaisių, daržovių sezonui į minimas patalpas bus perkeltas bendruomenės gaminamos produkcijos pakavimas. 
    Bendruomenės veiklų  siekis yra ne tik puoselėti tautos kulinarinį paveldą. Minimos veiklos aktyvina kaimo žmonių tarpusavio bendravimą, didina jų užimtumą, lavina darbinius, darbo komandoje įgūdžius, skatina domėtis individualaus  verslo kūrimo galimybėmis. 
 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?