REGISTRUOTIS

2016-11-10 16:03 Akcija „Nė dienos be atšvaito“ (0)

kraziai1253

 Lapkričio 7 dieną, Kražių miestelio turgaus aikštėje vyko antrasis Kražių bendruomenės vykdomo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ renginys – akcija „Nė dienos be atšvaito“. Ši akcija surengta sprendžiant labai aktualią problemą – nesaugų pėsčiųjų bei dviratininkų elgesį vykstančio turgaus metu. Renginio metu į turgų atvykstantiems gyventojams buvo primintos saugaus eismo taisyklės bei išdalinti atšvaitai. Prie įgyvendinamo projekto renginio su didžiuliu entuziazmu prisidėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Vilma Ancikevičienė ir Artūras Valčiukas, kurių dėka akcija buvo labai produktyvi. Akcijos metu apsilankyta ir Pašilės bendruomenėje.

 

Projektą remia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?