REGISTRUOTIS

2017-06-19 13:43 Atšvaitas padėka donorui (0)

Vida

 

Birželio šeštą dieną Skaistgirio moterų draugija „Versmė,, organizavo Donorų dieną. Į moterų kvietimą atsiliepė trys dešimtys donorų norinčių dovanoti kraują. Nacionalinio kraujo centro Šiaulių filialo medikų brigadai atlikus tyrimus kraujas paimtas iš dvidešimt šešių donorų. Šeši iš jų kraują dovanojo pirmą kartą. Džiugu tai , kad gražų pavyzdį savo teritorijos gyventojams rodo Jurdaičių, Reibinių, Maldenių seniūnaičiai Raimantas Balčiūnas, Gintautas Rudauskas, Renata Šidlauskaitė. Kas kartą neaplenkia donorų dienų ir garbės donoras Arūnas Bagdonas, ilgamečiai donorai Antanas Norvaišas, Benas Urbonas, Stanislovas Valys, ūkininkas A lfonsas Zaloga, Ramoškių kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Povilaitienė, bibliotekininkė Lijana Degimienė. Donorystės tradicijos perduodamos šeimose. Šią donorų dieną kartu su Daiva Vaitiekūniene atėjo duoti kraujo dukra Gintarė, su Irena Valiene jos vaikai Stanislovas ir Rasma, Genovaite Keturakiene sūnus Vitalijus. Skaistgirio moterų draugijos „Versmė „ moterys dalyvaujančios respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ donorams dovanojo atšvaitų kartu primindamos kaip saugiai elgtis gatvėje,. Donorai turintys atšvaitus iš ankstesnių akcijų, sakė gautus atšvaitus dovanos tiems kurie jų dar neturi kartu pakviesdami tapti neatlygintinais kraujo donorais. Organizatorėms smagu, kad joms pavyko išlaikyti Skaistgirio krašte donorystės tradicijas ir sėkmingai šešiolikti metai tęsti šią kilnią misiją buriant donorus.

Prieš pora savaičių tokią pat donorystės akciją organizavo ir Jurdaičių socialinės globos darbuotojai subūrę kraujo duoti net keturiolika dirbančiųjų. Skaistgirio seniūnijoje Nuo šiol Donorų dienos bus organizuojamos jau dviejuose taškuose.

Moterys organizavusios šią Donorų dieną dėkingos kultūros namų vadovams už palaikymą suteikiant patalpas, Skaistgirio žemės ūkio bendrovės ir Jurdaičių socialinės globos namų vadovams už supratingumą išleidžiant dirbančiuosius duoti kraują ir visiems donorams radusiems laiko šiai kilniai misijai.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?