REGISTRUOTIS

2012-02-07 12:59 Jaukūs ir šilti namai - kaimo traukos centras (0)

Valda

Asociacija ,,Adutiškio miestelio bendruomenė“

Švenčionių r. sav. Adutiškio miestelio bendruomenė  teikė paraišką Lietuvos žemės ūkio ministerijai , prašydama paramos bendruomenės centro įkūrimui.  Adutiškio seniūnijos seniūnas Arūnas Pirštelis skyrė bendruomenės reikmėms patalpas. Nutarėme čia įsirengti bendruomenės centrą, kur galėtų rinktis, bendrauti, organizuoti šventes visi adutiškiečiai. Ateityje čia numatoma įrengti sporto salę, poilsio kambarį, šarvojimo salę. Paruošėme projektą pagal paramos kaimo bendruomenių veiklai remti programą ir gavome finansavimą.

Už projekto ,,Jaukūs ir šilti namai – kaimo traukos centras“ vykdymui skirtas lėšas įsigijome kompiuterį, multimediją, fotoaparatą, reikalingiausius baldus – konferencinius stalus, kėdes, kompiuterines kėdes ir stalą, lentynas, kabyklas drabužiams.

Esame dėkingi seniūnui už patalpas , o nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos, kad rūpinasi kaimo gyventojų gerbūviu ir kultūra, skatina kaimo bendruomenių veiklą.

 Bendruomenės pirmininkė Valda Matasova

Adutiškis 2012m.

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?