REGISTRUOTIS

2016-12-16 09:27 Jurdaičių bendruomenė kvietė duoti kraujo (0)

Vida
Advento laikotarpis ne tik susikaupimo ir ramybės laikotarpis. Tai ir dalijimasis gerumu. Gruodžio šeštąją Jurdaičių kaimo bendruomenė bendradarbiaudama su Skaistgirio gimnazija, kvietė į akciją Donorus duoti kraujo. kaip nekeista į šį kvietimą atsiliepė 40 donorų. Nacionalinio kraujo centro medikų brigadai atlikus tyrimus kraujas paimtas iš trisdešimt aštuonių. Patys aktyviausi buvo Jurdaičių socialinės globos namų darbuotojai, nuo jų menkai atsiliko ir Skaistgirio gimnazijos bendruomenė, Skaistgirio žemės ūkio bendrovės dirbantieji. Jurdaičių kaimo bendruomenė anksčiausiai atvykusiems duoti kraujo donorams dovanojo atšvaitų. tai tarsi atsidėkojimas už dovanotą viltį sergantiems. Atšvaitai ir kitos eismo saugumui skirtos priemonės, tai respublikinio projekto "Eismo saugumas bendruomenėse" vykdytojų skirtos prevencinės priemonės projektui įgyvendinti. Organizuojamos donorystės akcijos tarsi tampri grandinė perduodama iš vienos kaimo bendruomenė į kitą. prieš penkioliką metų šią akciją Skaistgiryje atnaujino Skaistgirio moterų draugija "Versmė", o dabar jau antri metai į šios akcijos organizavimą įtraukiami visi neabejingi seniūnijos gyventojai.
 


 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?