REGISTRUOTIS

2012-10-03 13:28 Karaoke (0)

Pagirių kaimo bendruomenės centro pirmininkė – Rūta Pusvaškienė pristatė projektą  ir  vakaro taisykles. Karaoke konkurse dalyvavo 6 komandos. Pirmoji komanda KAR-KAR-OK, kurią sudarė Ilgakiemio kaimo bendruomenė, susižėrė daugiausiai apdovanojimų ir gavo vakaro šauniausios komandos prizą. Komandos kapitonė – Reda Markauskienė, triuškinančiai, didžiausia balų persvara, išrinkta  geriausia vakaro kapitone. Geriausiu vakaro ekspromto atlikėju, išrinktas Deividas Marušauskas. Pasirinktos dainos atlikėjas, Ilgakiemio kaimo bendruomenės pirmininkas - Albertas Okunis, su daina „Vilniaus stogai“, pelnė antrąją vietą. Jam suteiktas kelialapis į finalinį renginį.

Pagirių kaimo bendruomenės senjorai, pasivadinę savo komandą „Pagirių jaunimas“ sužibėjo lengvu sarkazmu. Regina Krapavickienė, už šmaikštų ekspromto dainos atlikėjo apibudinimą, buvo išrinkta geriausia vakaro vertintoja.

Geriausios komandos pavadinimu apdovanota trečioji Pagirių bendruomenės „Ups...“ komanda. Jaunos, gabios ir talentingos komandos merginos sušoko dainą „Ar mylėsi tu mane“ ir pelnė pasirinktos dainos konkurso pirmąją vietą.

Džiugia nuotaika dalinosi ketvirtoji, jungtinė Linksmakalnio ir Rinkūnų kaimo komanda „Šakotas“. Komandos solistė - Erika Markevičienė su daina „Nemylėjau tavęs“ laimėjo pasirinktos dainos konkurso trečiąją vietą ir kelialapį į finalinį renginį.

Savo drąsumu stebino penktoji komanda „Pleputės“. Komandos kapitonė - Nijolė Gudaitienė subūrė  vokalinio ir folkloro „Sedula“ ansamblio moteris, kurių skanduotė : „Mėgstam dainuoti, mokam plepėti !“. Vakaro metu moterys parodė, kad moka dainuoti ir mėgsta paplepėti.

Didžiausia, jungtinė seniūnijos komanda „Garliavos kraštas“ kapitone išsirinko Garliavos seniūnę Nijolę Tarvydienę. Vyriškai ekspromto dainą atliko Garliavos sporto centro direktorius Marius Norvaiša. Komandos vertintoja Jūratė Seiliuvienė negailėjo gražių žodžių „Plepučių“ komandos ekspromto atlikėjai, sulygindama Viliją Vilkaitienę su Birute Dambrauskaite. Smagiai pasirinktą dainą duetu užtraukė Inesa Nauručienė ir Danė Buselienė. Baigiamąjį vakaro žodį tarė ir Garliavos apylinkių seniūnas Eimutis Raugevičius.

Renginio filmuota medžiaga  viešinama Pagirių kaimo bendruomenės centro internetiniame puslapyje www.pagiriukaimobendruomene.lt, kviečiame dalyvauti balsavimuose, bendrauti tarpusavyje forumuose, išsakyti savo nuomonę komentaruose. Kasdien bus sumuojami rezultatai ir svetainėje apsilankęs asmuo galės matyti, kurios komandos atstovai pirmauja ir bus pakviesti į finalinį renginį.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?