REGISTRUOTIS

2014-05-08 11:09 Saugios „Vaikų Velykėlės“ Sodeliuose (0)

SODELIAI

 Šiltas ir pavasariškai saulėtas balandžio 27 d. sekmadienis vaikučius ir tėvelius sukvietė dalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" konkurse „Vaikų Velykėlės 2014". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas kompaktiniu disku – muzikiniu spektakliu „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“. Šį Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Ši nuotrauka bus patalpinta svetainėje www.naisiuvasara.ltKomisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą.  Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.

   Vaikai ne tik piešė margučius, bet ir dalyvavo sportinėse rungtyse: : „Margučio futbolas“, „Margučio krepšinis“, „Nešu šaukšte kiaušinį“, "Margučių lietus", "Margučio siuntimas", „Margučių paieška“ bei margučių ridenime.

Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienėrenginio dalyviams priminė priminė pagrindines pėsčiųjų, keleivių ir dviratininkų eismo taisykles. Dviratininkas iki 18 metų privalo dėvėti šalmą. Tamsiu paros metu dviratininkai ir pėstieji turi nešioti šviesą atspindinčią liemenę arba turi prie drabužių kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje prisisegę šviesą atspindinčius elementus. Kelyje mes esame ne vieni, todėl savo saugumu turime rūpintis patys, o nuo to, kaip mes elgsimės kelyje priklauso svarbiausia ką mes turime -  tai gyvybė.  Pirmininkė vaikus apdovanojo saugaus eismo priemonėmis: žaisliukais atšvaitais, juostiniais atšvaitais, tai Panevėžio regiono kelių dovanos.

Atvelykis puiki šventė sueiti, pabūti kartu,o pokalbiai saugaus eismo tema padės Sodelių kaimo bendruomenės vaikams būti saugesniems ir geriau matomiems keliuose.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?