REGISTRUOTIS

2017-10-02 13:20 Skaistgiryje išrinktas mandagiausias vairuotojas ir dviratiškiausias seniūnjos gyventojas (0)

Vida

 

Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Skaistgirio filialo bibliotekininkės Lijana Degimienė ir Jolanta Jatulienė šiemet aktyviai įsijungė į respublikinį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ kurį įgyvendina Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Skaistgirio bibliotekininkės rugsėjo mėnesį kvietė seniūnijos gyventojus apsidairyti savo aplinkoje ir pasiūlyti kaimynus, pažįstamus dviems nominacijoms. tai "Mandagiausias vairuotojas" ir "Dviratiškiausias seniūnijos gyventojas-2017". "Mandagiausio vairuotojo" nominacijai sulaukta dešimt pasiūlymų. Daugiausia kartų buvo pasiūlytas Skaistgirio miestelio bendruomenės narys, Skaistgirio gimnazijos vairuotojas Antanas Milašius. Jam ir atiteko ši nominacija, kuri skelbta Skaistgirio krašte pirmą. Antrą tiek pasiūlymų sulaukta nominacijai " Dviratiškiausias seniūnijos gyventojas -2017". daugiausia kartų buvo pasiūlytas Skaistgirio miestelio gyventojas Stanislovas Grybauskas ir jis tapo šios nominacijos šeimininku.

Vairuotojų ir keliautojų dieną nominantus aplankė ir nominacijas įteikė bibliotekininkė Lijana Degimienė, Parko gatvės Saugios kaimynystės vadovas, policijos rėmėjas Vytautas Staškus, Skaistgirio seniūnaitė Vida Urbonienė ir Ramoškių kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Povilaitienė.

Patys nominantai, sakė rodos jie niekuo nesantys išskirtiniai. Aplinkiniai geriausiai mato ir jiems spręsti kokie mes esame ,- visai rimtai sakė apdovanotieji. Antanas Milašius gyvenime turėjo puikų vairuotojo pavyzdį tėtį. Jis nuo pat mažens semte sėmėsi vairuotojo pamokas. Ilgametė vairuotojo patirtis išmokė savitumo.Stanislovas Grybauskas dviračio pedalus mina kiek save atsimena. Kol dirbo buvo pagrindinė susisiekimo priemonė į darbą ir iš jo. Dabar dviratis dėl sveikatos. Kasdien po dešimt penkiolika kilometrų nuvažiuoja dviratininkas. daug mūsų čia tokių yra, kurie miname dviračio pėdalus sveikatą stiprindami,- atvirauja Stanislovas.

Skaistgiriečiams išradingumo netrūksta. Rugsėjį ieškojo nominantų, spalį bibliotekoje bus kuriami atšvaitai ir projekto simbolis katinas, o tamsiuoju laikotarpiu kiekvienam bibliotekos lankytojui bus primenama atšvaitų, liemenių, žibintuvėlių svarba.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?