REGISTRUOTIS

2018-07-09 13:39 Valstybės dienos renginys ir Kražių festivalio atidarymas mažojoje kultūros sostinėje (0)

kraziai1253

Liepos 6-osios Valstybės dienos minėjimo renginys ir Kražių festivalio atidarymas mažojoje kultūros sostinėje.

Liepos 6 d. prasidėjo Kražių festivalio renginiai, kurie tęsis iki rugpjūčio 19 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejuje, liepos 6 d. veikė Vilniaus universiteto Retų spaudinių ir Rankraščių skyrių parengta paroda „Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Parodoje buvo eksponuojami rankraščiai ir reti spaudiniai atspindintys Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį.

Aikštėje prie buvusios Kražių kolegijos kieme vyko akcija vaikams ir jaunimui „Piešiu Lietuvą…“. Akcijoje dalyvavo ir savo įsivaizduojamą Lietuvą piešė Kražių seniūnijos vaikai. Visiems akcijos dalyviams įteikti pieštukai, atšvaitai ir tušinukai.

Po Vaikų ir jaunimo akcijos „Piešiu Lietuvą…“ gausus būrys rinkosi į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro salę, kur vyko lietuviškos muzikos programa „…KILO JIE SAKALAIS…“, kurioje skambėjo ištraukos iš Lietuviškų operų, miuziklų, liaudies bei partizanų dainų. Programą atliko operos solistas – Jonas Sakalauskas ir akordeonistas – Tadas Motiečius.

Po koncerto, 21-ą valandą visus Valstybės dienos renginių dalyvius suvienijo Tautiška giesmė, kuri giedota ant Vytauto kalno.

Šventės organizatoriai: Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras, Kražių bendruomenė, Kražių seniūnija, partneriai – Vilniaus universiteto biblioteka ir Kelmės rajono savivaldybė. Projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą!“ rėmėjas Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos respublikos kultūros ministerija.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?