REGISTRUOTIS

2017-08-31 16:19 Varžytuvėse susitiko saugių kaiminysčių atstovai (0)

Vida

 

Žolinių išvakarėse Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ sumanymu į varžytuves rinkosi saugių kaiminysčių atstovai. Gausiausiai jų sulaukta iš saugios kaiminystės „Sodnas“ kuriai vadovauja Alius Macis. Nemažas būrelis atvyko ir iš kitų saugių kaiminysčių grupių. Prieš prasidedant varžytuvėms kiekivienos saugios kaiminystės atstovai draugiškai pasikeitė gerąją patirtimi, vėliau jie atsakinėjo į įvairius klausimus, sprendė kryžiažodžius, vyko viktorina netik saugaus eismo klausimasi, bet ir apie artėjančią žolinę, žolynus. Renginyje dalyvavusi bendruomenės slaugytoja Sigutė Šliažienė visus supažindino su pirma pagalba ištikus nelaimėms kelyje ir gamtoje. Pats vyriausias seniūnijos vairuotojas Antanas Milašius, atstovavęs Ąžuolų gatvės saugią kaiminystę, prisiminė ilgametę vairuotojo patirtį, pasakojo kaip pasikeitė eismo saugumas keliuose per aštuoniasdešimt jo atminties metų.

Susumavus rezultatus vistik nuspręsta, kad aktyviausia ne tik šiose varžytuvės, bet ir visuose eismo saugumo renginiuose yra saugios kaiminystės grupė „Sodnas“. Pasak Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ moterų, kad ir mažiausias renginėlis suburiantis žmones yra svarbus, o ypač kai žmonėms rūpi eismo saugumo temos, kelių eismo taisyklių pasikeitimai, nuobaudos, naujovės apie pirmos pagalbos suteikimą.

Ne pirmi metai moterys dalyvaudamos respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir kartu jungiančios visos seniūnijos įvairias atstovų grupes, džiaugiasi galėdamos šviesti savo seniūnijos gyventojus ir kartu dovanoti neturintiems eismo saugumo priemones.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?