REGISTRUOTIS

2017-11-17 09:21 Vyks konferencija „Mūsų nedaug, bet mes esame“ (0)

Lily

Renginyje pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA), į kurią neseniai įstojo „Aušvis“, atveriamas galimybes pristatys POLA viceprezidentas Gediminas Žižys, Gydytojas endokrinologas Robertas Knispelis supažindins su akromegalija ir kitomis hipofizės ligomis. „Bendravimo akademijos“ saviugdos trenerė Birutė Velykienė konferencijos dalyvius mokys bendravimo meno, o psichologė dr. Lina Lašaitė supažindins su streso įveikos būdais.

Konferencijoje bus pristatytas projektas „Mūsų nedaug, bet mes esame – akomegalija ir kitų retų hipofizės ligų informacinės platformos kūrimas“, kurio metu buvo sukurta internetinė platforma – joje pristatomos „Aušvio“ teikiamos paslaugos – svetainės lankytojai sužinos daugiau apie akromegaliją ir kitas hipofizės ligas. Šioje platformoje siekiama supažindinti visuomenę su retomis hipofizės ligomis, ankstyva diagnostika, sveika gyvensena, pristatyti asociacijos AUŠVIS paslaugas ir veiklą.

Renginys vyks Lietuvos sveikatos mokslų universitetinės ligoninės (LSMUL) Endokrinologijos klinikų konferencijų salėje (Eivenių g. 2, Kaunas) 2017 m. lapkričio 21 d., 15.00 val. Ketinantys dalyvauti kviečiami registruotis iki lapkričio mėn. 19 d. tel. nr. +37061877624, el. p. dpuchova@gmail.com.

Renginio programą rasite čia http://ausvis.lt/kvieciame-konferencija-musu-nedaug-bet-mes-esame/

Konferenciją organizuoja asociacija „Aušvis“, įgyvendindama projektą „Mūsų nedaug, bet mes esame – akomegalija ir kitų retų hipofizės ligų informacinės platformos kūrimas“, kurį finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Asociacija „Aušvis“ – tai organizacija, kovojanti už sergančiųjų akromegalija gyvenimo kokybę, siekianti šviesti visuomenę apie  ligą, ankstyvą diagnostiką, sveiką gyvenseną.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?