Adresas: Žalioji g. 19
Pakruojo rajono savivaldybė, Klovainiai
Telefonas: 860404303
El. paštas: klovainiubendruomene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vida Grigaliūnienė
www.klovainiubendruomene.lt

Vakarais greit sutemsta, tad nueiti į parduotuvę, parsivesti vaikutį iš darželio ar grįžti iš darbo gana sudėtinga, jeigu kišenėje nesinešioji žibintuvėlio ir esi be atšvaito - tokiu atveju atvažiuojančios transporto priemonės vairuotojas gali nepastebėti pėsčiojo ir gali įvykti skaudi nelaimė... Rūpindamiesi mietelėnų saugumu, Klovainių bendruomenės atstovai pakvietė į akciją "Būk matomas". Iš anksto išplatinti skelbimai sudomino nemažą būrį klovainiečių - jie iš anksto būriavosi akcijos vietoje ir mielai priėmė dovanėles - šviesą atspindinčius atšvaitus, liemenes, informacinius leidinukus. Akcijos metu bendradarbiauta su rajono policijos atstovais - stabdyti visi ratuoti eismo dalyviai - dviratininkai ir automobiliai, dalintos dovanėlės.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Klovainiai – nedidelis miestelis Pakruojo rajone, įsikūręs abipus upės Daugyvenės krantų, apie 40 km. į rytus nuo Šiaulių, 6 km. į pietryčius nuo Pakruojo, 7 km. į šiaurės rytus nuo Rozalimo; Pakruojo - Pušaloto, Linkuvos - Rozalimo kelių sankryžoje.
Istoriniuose šaltiniuose Klovainiai minimi nuo XVI amžiaus, o šiandienos Klovainiai – nemažas miestelis, kurio puošmena – 500 metų galiūnas ąžuolas.
Srauni Daugyvenės tėkmė istorijon nusinešė senųjų žmonių gyvenimus, atėjusi nauja karta kuria savo istoriją ir gyvena savo gyvenimą: gimsta, auga, išvyksta mokytis ar gyventi kitur, bet čia – jų gimtinė, vieta, kur visada malonu sugrįžti, kur brangus kiekvienas lauko akmenėlis, kur gali braidžioti upės pakrantėmis, kur vakarais gali nenuilsdamas klausytis lakštingalos giesmės...
Šioje mini svetainėje rasit daug informacijos apie miestelio šiandienos įvykius - pasidžiaugti išaugusiu ir išgražėjusiu šiandienos miesteliu, pasidomėti, kuo gimtasis miestelis turtingas, kas jame vyksta.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ