Adresas: Sodeliai, Panevėžio rajonas
Panevėžio rajono savivaldybė, Sodeliai
Telefonas: 86983256
El. paštas: sa.vaida@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vaida Sarapienė
https://www.facebook.com/SodeliuKaimoBendruomene

 Šiemet pro Sodelius keliaujančių veidus papuošia nuostaba ir šypsena. Kaimo centre sutykti Velykų atskubėjo įspūdingo dydžio ir grožio kiškis, ridenantis margutį. Tai bendruomenės narių A. ir S. Brazdžiūnų dovana Sodeliečiams.

Šiltas ir pavasariškai saulėtas balandžio 7 d. sekmadienis vaikučius ir tėvelius sukvietė dalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" piešinių konkurse „Vaikų Velykėlės 2013". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Į šventę dailininkai atsinėšė tradiciniais senovės lietuvių raštais margintus kiaušinius. Iš visų piešinių buvo padaryta margučių galerija. Visų piešinių fotografijos bus siunčiamos pagrindiniam organizatoriui, nuotraukos bus patalpintos svetainėje www.naisiuvasara.lt O laimėtojus paskelbs gegužės 1 dieną ir dovanos ekskursiją į Naisius. Vaikai ne tik piešė margučius, bet ir dalyvavo sportinėse rungtyse: : „Margučio futbolas“, „Margučio krepšinis“, „Nešu šaukšte kiaušinį“, "Margučių lietus", "Margučio siuntimas", „Margučių paieška“ bei margučių ridenime. Padirbėjusiųjų prie piešinių ir dalyvavusių margučių ridenimo varžybose vaikų laukė dovanos - kompaktiniai diskai su V.V. Landsbergio jaunesniojo įdainuotomis dainomis ir pasakomis. Šiuos prizus dovanojo pagrindinis organizatorius „Naisių vasara" bei renginio mecenatas ir globėjas Ramūnas Karbauskis.

Nuoširdžiai dėkojame "Vaikų Velykėlių 2013" dalyviams už nuotaiką

Atvelykis puiki šventė sueiti pabūti kartu. Išskubėjome visi su gera nuotaika laukti ateinančių švenčių.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Sodelių kaimo bendruomenė - organizacija, veikianti Panevėžio rajone, vienijanti Sodelių ir apylinkių gyventojus.


Atkūrus Lietuvoje nepriklausomybę, kaimų ir miestelių žmonės, norėdami išspręsti įvairias problemas, ėmė burtis į bendruomenes. Sodelių kaimo žmonės į bendruomenę nutarė burtis 2003 žiema. Buvo rengiami įstatai, konsultuojamasi.2003 01 19 Sodelių kaimo bendruomenės steigiamasis susirinkimas. Bendruomenės nariais pareiškė norą tapti 28 Sodelių kaimo ir aplinkinių kaimų gyventojai. 2003 02 24 Panevėžio rajono Sodelių kaimo bendruomenė įregistruota. Bendruomenės pirmininke tapo Angelė Razmislavičienė.


Dabar Sodelių kaimo bendruomenėje yra 55 nariai. Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė.
Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ