Adresas: Sodeliai, Panevėžio rajonas
Panevėžio rajono savivaldybė, Sodeliai
Telefonas: 86983256
El. paštas: sa.vaida@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vaida Sarapienė
https://www.facebook.com/SodeliuKaimoBendruomene

 Skubėdami ne visada pajuntame artėjančio stebuklo laukimą, pasidžiaugiame vienas kito buvimu, o juk tokia ir yra tikroji advento paskirtis, sukviesti visus prie puodelio šiltos arbatos - pajusti tikrą bendrystės jausmą.

Nepaisydami tąkart žiemiškai šalto oro, sodeliečiai su vaikais rinkosi puošti kalėdinės eglės. Šiemet eglutė buvo puošiama žaisliukais, pagamintais iš antrinių žaliavų. Ir kokių tik įdomybių vaikai su mamomis neprigamino...

Netrukus eglutės puošėjai pamatė arklio traukiamas roges, o jose su pilnu saldumynų maišu sedėjoKalėdų Senelis. Pabendravęs, padainavęs, pašokęs, paklausęs ne tik ne tik vaikučių, bet ir suaugusiųjų sakomų eilėraščių, Kalėdų Senelis apdalino sodeliečius lauktuvėmis ir išvyko pas kitus vaikučius.

 O sodeliečiai dar ilgai nesiskirstė – bendravo, gėrė arbatą...
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Sodelių kaimo bendruomenė - organizacija, veikianti Panevėžio rajone, vienijanti Sodelių ir apylinkių gyventojus.


Atkūrus Lietuvoje nepriklausomybę, kaimų ir miestelių žmonės, norėdami išspręsti įvairias problemas, ėmė burtis į bendruomenes. Sodelių kaimo žmonės į bendruomenę nutarė burtis 2003 žiema. Buvo rengiami įstatai, konsultuojamasi.2003 01 19 Sodelių kaimo bendruomenės steigiamasis susirinkimas. Bendruomenės nariais pareiškė norą tapti 28 Sodelių kaimo ir aplinkinių kaimų gyventojai. 2003 02 24 Panevėžio rajono Sodelių kaimo bendruomenė įregistruota. Bendruomenės pirmininke tapo Angelė Razmislavičienė.


Dabar Sodelių kaimo bendruomenėje yra 55 nariai. Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė.
Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ