Adresas: A.Baranausko g.9
Kauno rajono savivaldybė, Ežerėlis
Telefonas: 861517900
El. paštas: jurate@stogava.lt
Kontaktinis asmuo: Jūratė Kuzmickienė
http://www.ezerelyje.lt

Birželio 1 dieną Ežerėlyje jau tradiciškai buvo organizuotas „Dviračių paradas“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Nors pirmąją vasaros dieną gausiai lijo lietus ir nesimatė saulutės, į bendruomenės namų kiemą rinkosi ir maži, ir dideli. Teko šiek tiek pakeisti ir šventės eigą - renginį perkėlėme į patalpas.

Susirinkusiuosius sveikino Kauno rajono Tarybos narys Saulius Davainis, Kauno rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis, kuris mažiesiems atvežė „Vitaminų bombą“ – didžiulę pintinę įvairiausių vaisių, Ežerėlio seniūnas Gedvydas Celiešius, Ežerėlio bendruomenės centro pirmininkas Artūras Kuzmickas bei kiti Ežerėlio įmonių, įstaigų vadovai. Vaikus palaimino Ežerėlio klebonas Antanas Mickevičius.

O ką veikti, kai už lango lietus, vėjas... Nuotaiką gali pakelti šypsena ir šelmiški ūsai nupiešti ant veido! Nuo to ir pradėjom- salė prisipildė zuikių ir katinų, piratų ir princesių. O toliau? Žinoma  žaidimai , estafėtės, juokas ir prizai. Vaikams pasiūlėme  „Laimės ratą“, kuriame „sukosi“ smagūs prizai,

veikė linksmoji fotoateljė, kurioje iš karto buvo gaminamos nuotraukos.

Net debesys susigėdo tiek džiaugsmo ir juoko pamatę-  trumpam apstojo lyti...

,, Vaikai, ar šiemet daroms dviračių paradą?‘‘- paklausė bendruomenės pirmininkas Artūras.

,,Taip!... Būtinai!... Greičiau!...‘‘.Suaugusiems, išsigandusiems lietau, beliko eiti į ,,Saugaus eismo mokyklėlę‘‘, kur vieni kitus egzaminavome ir eismo dalyvio atmintines studijavom. O vaikai, lydimi Tarybos nario Sauliau Davainio ir Administracijos direktoriaus pavaduotojo Kęstučio Povilaičio, pajudėjo į iškilmingą dviračių paradą. Parado  priešaky - unikalus triratis dviratis Ryčio Zonovo vairuojamas  . Kaip viasada, paradą lydėjo Ežerėlio bendruomenės centro Savisaugos grupės nariai.

Ištvermingiausieji, stipriausieji, draugiškiausi ir drausmingiausi parado dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais, padėkos raštais bei medaliais. Kauno rajono Tarybos narys Saulius Davainis įsteigė specialias dovanas jauniausiam ir vyriausiam parado dalyviui, o seniūnas Gedvydas Celiešius smagiu stalo žaidimu apdovanojo tinkamiausiai paradui pasiruošusią mergaitę, kuri dėvėjo šviečiančią liemenę, apsaugas ir šalmą.

Nors oras šiek tiek pakoregavo šventės planus, bet vaikų nuotaika išliko gera: jie azartiškai žaidė žaidimus, entuziastingai mynė dviračius parade aplink Ežerėlį ir labai džiaugėsi gavę dovanas. Kiekvienam šventėje dalyvavusiam vaikui  rėmėjai -  mūsų miesto parduotuvių savininkai- dovanojo po porciją ledų. Mažiesiems ežerėliečiams palinkėjus smagios, šiltos ir saugios  vasaros. Prisiminėme saugaus dviračių vairavimo taisykles, kiekvienas gavome po Eismo dalyvio atmintinę ir saugos priemonę- atšvaitą ar liemenę,. Belieka tik tikėtis , kad žaismingai primenamos saugaus eismo taisyklės atneš naudą ir mūsų vaikai- dviratininkai-eismo dalyviai -bus saugūs kelyje .

Džiaugėmes savo vaikų aktyvumu, energija ir šios šventės vis gilėjančiomis tradicijomis. Kiekvienas Ežerėlyje žino, jog kitais metais tuo pačiu metu, kad ir koks bebūtų oras, vėl įvyks prasminga ir labai reikalinga šventė vaikams, šeimai  ir visai bendruomenei.

Živilė Girdauskaitė,

Ežerėlio kultūros
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Informacija ruošiama.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ