Adresas: Mikališkių k.
Vilniaus rajono savivaldybė, Sudervės sen.
Telefonas: 868713026
El. paštas: info@rastinenai.lt
Kontaktinis asmuo: Austėja Končienė
http://rastinenai.lt
Užgavėnės Rastinėnuose 2014 (0)

2014-03-11 16:08 Pačią pirmąją kovo dieną, po pietų, į pievą šalia Rastinėnų kultūros centro švęsti Užgavėnių rinkosi šių apylinkių gyventojai – linksmai nusiteikę, užgavėniškai persirengę, su kaukėmis, su blynais... Skambėjo juokas – ne visi kits kitą išsyk atpažindavo. skaityti viską

Kviečiame Rastinėnų, Bubų ir Sudervės apylinkių gyventojus švęsti UŽGAVĖNES drauge! (0)

2014-02-26 12:58 Kovo 1 d. (šeštadienį) kviečiame visus švęsti Užgavėnių! Renginio pradžia - 15.00 val. Vieta – Rastinėnų kultūros centro kiemas. Kursime laužą, ant jo virsime tradicinį Užgavėnių šiupinį. Smagiai grojant vietos muzikantams šoksime, žaisime. Vysime žiemą iš kiemo triukšmingai važinėdami arklio tempiamu vežimu ir ant laužo sudegindami Užgavėnių Morę. skaityti viską

Apie bendruomenę

Rastinėnų - Bubų bendruomenė oficialiai įregistruota 2012 06 01
Į Bendruomenę susibūrėme tam, kad čia gyventume ne pavieniui, o vienas kitą geriau pažindami - bendraudami, draugaudami. Taip smagiau, o ir saugiau.
Kad organizuotume produktyvų laisvalaikį vaikams ir ne tik jiems – juk kur kas smagiau kartu žiūrėti gerą filmą, pamėtyti kamuolį į krepšį, aptvarkyti aplinką..
Kad prireikus kits kitam galėtume padėti – turima informacija, naudingais patarimais, sukaupta patirtimi. Taip pat - gerais darbais, galų gale - paguodos žodžiu, žiupsneliu druskos, knyga..
Kad drauge (susibūrę į pėsčiųjų ar dviračių žygius) pažintume savo gražiąsias apylinkes. Drauge atšvęstume didžiąsias Lietuvos šventes
Mūsų tikslas greičiau čia turėti lietuvišką vaikų darželį/mokyklą, bendruomenės/kultūros centrą su turtinga biblioteka, mūsų krašto istorijos muziejumi, jaukia kavinuke... Svajojame apie vietinę koplytėlę. Apie pėsčiųjų/dviratininkų taką per visą Rastinėnų-Bubų kelio ilgį..
Gal šiandien mūsų ši vizija kitiems ir atrodo nereali, tačiau mes ja nuoširdžiai tikime. O kai esi ne vienas, kai yra Bendruomenė - gali nuveikti daug daugiau.
Norintys įstoti į Rastinėnų-Bubų bendruomenę, susisiekite su Bendruomenės tarybos nariais arba užpildykite nario anketą , kurią rasite kontaktų puslapyje.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ