Adresas: B. Buivydaitės a. 1-4
Anykščių rajono savivaldybė, Svėdasai
Telefonas: 869803656
El. paštas: astafjellb@hotmail.com
Kontaktinis asmuo: Asta Fjellbirkeland
http://www.svedasai.lt

Šiais metais Svėdasų bendruomenė vykdo didžiulį įvairiapusį projektą „Nori gyventi sau, gyvenk kitiems (Seneka)“, finansuojamą Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Svėdasų bendruomenės. Viena iš projekto veiklų – kūrybinė-edukacinė Medijų stovykla jaunimui, kuri vyko pirmąją rugpjūčio savaitę. Stovykloje jauni žmonės buvo mokomi kitomis akimis pažvelgti į Svėdasų kraštą, suvokti, išryškinti ir kitiems papasakoti apie tai, kad čia gyventi gera. Stovyklautojai turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą, mokėsi dirbti komandose,  patyrė,  kas atsitinka, kai nesilaikoma duoto pažado ar laiko terminų, neatsakingai atliekamos paskirtos užduotys, sužinojo apie naujovių taikymą kuriant video produktą.

Akivaizdu, kad sumanymas artimiau supažindinti jaunimą su kino menu ir jo kūrimu pasiteisino bei patenkino jaunimo lūkesčius tobulėti ir turiningai leisti laisvalaikį. Stovykloje įgyta patirtis, be abejo, turės išliekamąją vertę tiek stovyklos dalyviams, tiek jos organizatoriams, kaip neformalaus ugdymo geroji patirtis dirbant su jaunąja karta. Bendruomenei, kaip organizacijai, ši stovykla padėjo formuoti teigiamą Svėdasų miestelio įvaizdį bei nurodė kitų metų veiklų kryptis. 

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Svėdasų bendruomenė – tai savanoriškas Svėdasų miestelio ir seniūnijos gyventojų susivienijimas, sudarytas bendriems narių poreikiams ir tikslams tenkinti bei įgyvendinti. Pagrindinis bendruomenės tikslas – suburti Svėdasuose ir aplinkiniuose kaimuose gyvenančius, dirbančius ir kitaip su Svėdasais susijusius asmenis Svėdasų miestelyje ir apylinkėse gyvenančių žmonių problemoms spręsti. Svėdasų bendruomenė įkurta 2008 m. gegužės mėn 26 d., iniciatyvinės grupės per steigiamąjį susirinkimą. Siekiant suaktyvinti bendruomenės veiklą, 2013 m. lapkričio 16 d. buvo naujai perrinkta bendruomenės taryba ir išrinkta nauja pirmininkė Asta Fjellbirkeland.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ