Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškis
Telefonas: 865503232
El. paštas: dalius.n@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalius Nešukaitis
http:/www.bendruomene.lt/svetaine/vilkaviskis

 Vilkaviškio miesto bendruomenė visus pakvietė lapkričio 1-mą dieną uždegti po žvakelę senosiose Vilkaviškio kapinėse ir taip pagerbti čia palaidotus žymius mūsų krašto žmones. 15-tą val. organizuotai uždegant žvakeles aktyviai dalyvavo ir socialinės globos grupinio gyvenimo namų gyventojai. Dėkojame jiems. Neliko nepastebėtas nė vienas, net ir jau seniai artimųjų netvarkomas, kapas.

Prieš tai, spalio 29d., vyko šių kapinių tvarkymo talka. Labai džiaugiamės, kad jau ketvirtą kartą miesto bendruomenės suorganizuotoje talkoje dalyvavo daug jaunimo: jaunieji šauliai, skautai ir grupė S.Nėries pagrindinės mokyklos lyderių klubo narių.

Šie renginiai yra projekto “Bendruomeniškumo stiprinimas Vilkaviškio seniūnijoje” veiklos. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Senosiose Vilkaviškio kapinėse palaidotas 1936 m. tarnybos metu žuvęs Gižų policijos nuovados viršininkas Liudas Lietuvninkas. Čia ilsisi aštuoni Lietuvos kariai-savanoriai, tarp jų ir Lietuvos kariuomenės kūrėjas Antanas Vaitkevičius. Čia palaidotas ir Vyčio kryžiaus ordinu apdovanotas Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės 2-ojo ulo­nų pul­ko or­kest­ro ka­pel­meis­te­ris Janas Braunas.

                            Dalius Nešukaitis, Vilkaviškio miesto bendruomenės narys
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Vilkaviškio miesto bendruomenė įsikūrė 2005 metais. Nuo 2006 metų bendruomenė organizuoja Vandens šventes, kurios vyksta prie Paežerių ežero ir dviračių žygius, kurie vyksta du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Pavasarinis žygis - "Dviračiu į plukių žydėjimą", paprastai vyksta paskutinį balandžio sekmadienį, o rudeninis - "Dviračiu į auksaspalvį rudenį", rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

2011 metų pabaigoje bendruomenė nutarė pagrindinį dėmesį skirti Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimui bei miesto gatvių, šaligatvių, poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros gerinimui.

Kviečiame visus Vilkaviškyje gyvenančius, dirbančius ar iš jo kilusius žmones prisijungti prie bendruomenės veiklos ir kartu kurti savo miestą.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ