Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškis
Telefonas: 865503232
El. paštas: dalius.n@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalius Nešukaitis
http:/www.bendruomene.lt/svetaine/vilkaviskis

Vilkaviškio miesto bendruomenės kvietimu balandžio 3 d. Vilkaviškyje lankėsi Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos atstovai.  Atvykę svečiai - kraštovaizdžio architektų sąjungos pirmininko pavaduotojas Alvydas Mituzas, Utenos savivaldybės teritorijų planavimo specialistė Jūratė Paragytė ir socialinių mokslų daktarė Ina Dagytė, lydimi Vilkaviškio miesto seniūno ir bendruomenės narių, pirmiausia apžiūrėjo Vilkaviškio dvarą ir jo aplinką, pasivaikščiojo Vilkaujos ir Šeimenos upelių pakrantėmis, pabuvojo miesto sode, apžiūrėjo kultūros centro teritoriją. Po ekskursijos svečius priėmė Vilkaviškio rajono meras Algimantas Greimas, o 15 val savivaldybės salėje vyko susitikimas su bendruomenės nariais, miesto gyventojais ir savivaldybės administracijos darbuotojais.

Architektė Jūratė Paragytė susitikime pristatė Utenos teritorijų planavimo patirtį, papasakojo kaip nuosekliai ir kryptingai planuojant bei tvarkant miesto želdynus Utena tapo vienu gražiausiai tvarkomų miestų Lietuvoje. Alvydas Mituzas akcentavo, kad kraštovaizdžio tvarkymas yra ilgalaikė investicija ir šis darbas turi būti daromas nuosekliai ir profesionaliai. Architekto nuomone yra labai svarbu, kad ir bendruomenė suprastų, jog miesto želdynų ir parkų sutvarkymas yra geras ir patiems gyventojams labai naudingas darbas. Socialinių mokslų daktarė Ina Dagytė atkreipė dėmesį į identiteto svarbą. Savo išskirtinumo supratimas, jos nuomone, suburia visuomenę, daro ją gyvybingesnę, įdomią kaimynams bei pasauliui. Tai taip pat svarbu spręndžiant kaip tvarkyti savo miestą.

Dėkodami svečiams už įdomias mintis irnaudingus patarimus, tikimės, kad šis vizitas bus nepaskutinis.

Vilkaviškio miesto bendruomenės pirmininkas Dalius Nešukaitis

dalius.n@gmail.com

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Vilkaviškio miesto bendruomenė įsikūrė 2005 metais. Nuo 2006 metų bendruomenė organizuoja Vandens šventes, kurios vyksta prie Paežerių ežero ir dviračių žygius, kurie vyksta du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Pavasarinis žygis - "Dviračiu į plukių žydėjimą", paprastai vyksta paskutinį balandžio sekmadienį, o rudeninis - "Dviračiu į auksaspalvį rudenį", rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje.

2011 metų pabaigoje bendruomenė nutarė pagrindinį dėmesį skirti Vilkaviškio miesto įvaizdžio kūrimui bei miesto gatvių, šaligatvių, poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros gerinimui.

Kviečiame visus Vilkaviškyje gyvenančius, dirbančius ar iš jo kilusius žmones prisijungti prie bendruomenės veiklos ir kartu kurti savo miestą.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ