Adresas: Jurgio Matulaičio a. 9
Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius
Telefonas: 37061007484
El. paštas: vaitkus.edmundas@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Edmundas Vaitkus
http://

2015-01-02 21:55Rimantas: Vilniaus Bendruomenių Asociacijos (VBA) kreipimasis 2014 m. lapkričio 11 d. Vilnius Ruošiantis Savivaldybių Tarybų rinkimams, kreipiamės į partijas teikiančias kandidatus į Vilniaus miesto Tarybą ir siūlome VBA bendruomeninių organizacijų pasiūlymų paketą kuri tikimės matyti Jūsų rinkiminėse programose. 1. Siekiant glaudesnio dialogo tarp piliečių bendruomenių ir savivaldybės siūlom įsteigti Vilniaus m. savivaldybėje nuolat veikiančia „Bendruomenių reikalų tarybą“. 2. Ūgdytį pilietinę visuomenę per vietos bendruomenių organizacijų veiklas. 3. Steigti daugiafunkcius bendruomenių veiklos centrus kultūrinei, švietėjiškai, socialinei veiklai vystyti, juose skatinti socialiniu verslų kūrimą. 4. Parengti miesto teritoriniu vietos bendruomenių poreikių studiją. 5. Sukurti Vilniaus m., idėjų bei poreikių banką ir jį viešai skelbti savivaldybės tinklalapyje. 6. Užtikrinti teritorijų plėtros iniciatyvų svarstymą su vietos bendruomenę. 7. Siekti produktyvaus bendradarbiavimo tarp bendruomenės, savivaldos ir verslo. Sukurti tokio bendradarbiavimo ir sprendimų priėmimo schemą. VBA tarybos pasitarime 2014-10-23d. parengtas projektas. VBA pirmininkas Rimantas Micka
2014-11-19 11:25Benediktas: Sveiki, manau, kad diskusijai apie savivaldą jau senai esame subrendę, tad pasakykime kokią ją matome, kaip ją suprantame, ko iš jos tikimės..?
2014-11-15 14:07Algis: Geras ir argumentuotas straipsnis. Būtų gerai, kad politikai, ypač Vilniaus valdžia, atkreiptų dėmesį, ir pamąstytų, koks turi būti politikas ir kad jis turi dirbti ne vien sau ir savo atstovaujamai partijai. Akivaizdu, kad politikai nemėgsta tokių diskusijų. Kas jiems aktualu, matosi iš straipsnio. Tokia karti tiesa.

Puslapiai: 1Apie bendruomenę

Informacija ruošiama.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ