Adresas: Jurgio Matulaičio a. 9
Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius
Telefonas: 37061007484
El. paštas: vaitkus.edmundas@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Edmundas Vaitkus
http://

2014-11-30 14:57Alfredas: Sveiki.Gerb.Edmundai,perskaičius Tavo apmastymus apie bendruomenes,man kilo klausimas,o kodėl mes nieko negalim padaryti dėl Višuliškių DNSB73 pirmininko-uzurpatoriaus.Jis tyčiojasi iš mūsų,tampo po teismus už mūsų pinigus,o mes pagalbos negalime prisi-šaukti.Viršuliškių bendruomenė,kaip oficialus organas turėtų mums padėti.Mes būtinai kreipsimės ir su didele viltimi prašysime pagalbos.Lig šiol mūsų prašymai buvo-ŠAUKSMAS TYRUOSE!Viltis miršta paskutinė.Jeigu žmonės nebūtų abejingi viskam,išskyrus gobšumą,ir esant dabartinėm kukliom sąlygom būtų galima daug ką padaryti.Žmonių miestuose daugėja.Susvetimėjimas.dorovė,sąžiningumas ir moralė pasiliko aname ammžiuje-tai ko mums laukti?Tik visuotinės elektrifikacijos.VSIEM DO LAMPOČKI!AŠ esu pesimistas, tačiau nesiūlau laukti rankas sudėjus.Bandykime pasinaudoti netolima proga-merų rinkimais.Edmundai, kadangi esi oficialus Viršuliškių bendruomenės atstovas-organizuok aktyvistų susibėgimą ir padiskutuosim.IKI.
2014-11-16 12:08Algirdas: Perskaičiau mano supratimu labai teisingas mintis ir noriu pasidalinti su šios svetainės lankytojais. Nesvarbu, už ką balsuosi, valdžia vis tiek laimės... Ir verta tikėtis, kad nereikia aiškinti, dėl ko. Kai kuriuos vis dar stebina prastai atrodantis balsuojančiųjų procentas, tačiau kam stebėtis dalykais, kurie organiškai išauga iš tokį laiko tarpą brandintų sėklų. Taip, tai aliuzija į šią demokratinę nesėkmę, nusivylimo nuotaikas ir neįsivaizduojamą pasyvumą savo pačių tiesos triuškinime. Bet neleisk niekam aiškinti, kad niekada nieko nevyksta... Nors pilietiškumo retorika Lietuvoje prasidėjo gana seniai, ji išsiplėtė vos keliais žingsniais į Vakarus. Pilietiškumas – tai lyg indentifikacijos erdvė prieš rinkimus, nes daug kas lengvai sutiktų atsisakyti tokios ekonomiškai nenaudingos idėjos, tačiau tam, kad savivalė vyktų demokratiškai, vyrai ir moterys įtikinami, kad jie vis dar yra visuomenės dalis, kad jie gali visą savo energiją ir viltį sudėti į balsavimo biuletenį, o viskam pasibaigus ir valdžiai vėl laimėjus, apkaltinti savo tėvus ar senelius tuo, kad išrinko dar vieną populistų frontą.
2014-10-24 22:30Valerijus Kirilovas: Bravo Gerb. Edmundai Kaip tiksliai viskas parašyta siulau skubiai numatyti veiksmų planą ką konkrečiai kokie mūsų žingsniai.Diskusij a per radija Jaunimui sužadinti bendruomenė,

Puslapiai: 1Apie bendruomenę

Informacija ruošiama.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ